Meie esimene kirikukontsert “Juu Jääbil” algas kell kaheksa Katariina kirikus. Seal esinesid Jazztronik klaveril ja Asuka kotol. Alguses mängis Jazztronik üksi klaverit, pärast tuli juurde ka Asuka oma kotoga. Muusika, mis nad koos mängisid, oli väga ilus ja rahustav. Mulle väga meeldib jaapanipärane muusika. Kogu see kontsert oli väga ilus.


/* Center titles */
.et_pb_column .et_pb_gallery_0 .et_pb_gallery_item.et_pb_grid_item .et_pb_gallery_title {
text-align: left;
}

/* Image fit */
.et_pb_gallery_item.et_pb_grid_item .et_pb_gallery_image img {
object-fit: initial !important;
}

Õhtupoole mängis laval džässi Baltic Stars. Selles bändis mängisid Timo Lassy Soomest, Deniss Pashkevickh Lätist, Liutauras Janušaitis Leedust ja Villu Veski Eestist. Ma armastan džässi väga ja nad kõik mängisid seda nii hästi. Inimesed elasid kõik kaasa.

Poole üheteiskümnest algas peakontsert. Prantsusmaa bänd. Terve kontsert oli väga energiline ja peaaegu kõik tantsisid. Me saime lõpupoole isegi nendega kaasa laulda. Pärast oli küll hääl veidi ära, aga see tuli tagas … õnneks.

Järgmisel päeval toimus kirikus Espen Berg Trio kontsert. Norralaste kirikukontsert oli lihtsalt imeline. Jällegi meeldis mulle väga-väga klaverimäng ning muidugi kontrabassimängija oli üle prahi. Trummar oli lihtsalt AMAZING!!! Mulle tundus terve aeg, et trummimängija improviseeris. See oli kindlasti üks mu lemmikkontserte.