Kui arst soovitab teil läbida meeleliste naudingute kuuri, siis sõitke I Land Soundile.

Saabusime objektile reede pärastlõunal, esimene öö ja õhtu oli paljudel juba seljataga. Mina nautisin neljapäeva õhtut läbi Raadio 2 lainete ja ainus asi, mida soovin ja soovitan edaspidiseks – leida veel mõned kõrvalsagedused, et saaks kuulata kordamööda kõiki muusikaalasid, mida oli festivalil õige mitu ja mitmele maitsele, aga kindlasi eriti just tantsumaitsele. Esinejaid jagus tervelt üheksale erinevale lavale või lavakesele. Kohal olid DJ-d ja esindatud sellised Raadio 2 saated nagu „Öötöö“, „Machine Nation“, „Haigla saade“, „Tjuun In“, „Estonian Funk Embassy“, „Tallin Express“, „Majamasin“. Kui oled Raadio 2 õhtuse vööndi fänn, siis see festival on vastus kõigile su palvetele. Saad seda kõike korraga ja hästi palju!

Kõigisse suhtuti väga hästi ja isiklikult. Alati taheti teada, kuidas läheb, mis sul kotis on, ja lõpuks said veel „kalli“ ka. Seda kõike selleks, et pidu tuleks parim kõigile, ja selle eest hoolitsesid toredad kollastes vestides inimesed peaväravas.

Õhk oli täis värve, kunsti, helisid, mõnusamast mõnusamat vaibi ning täielikku ilmaõnnistust!

Kui on soov veeta tõesti üks hea puhkus imekaunis paigas, kus saab ujuda, teha sporti, mängida, lebotada, õhtul korralikult reivida ning järgmisel päeval jälle puhata ja mängida, siis see ongi see koht, aga tuleb olla kiire ja valvas, muidu imedemaale ei pääse – sel korral olid juba neljapäevaks KÕIK piletid ja passid läbi müüdud, kokku neljale tuhandele inimesele, kellele lisandusid veel vabatahtlikud ja meeskond. Aga õhku, ruumi ja kõike muud head jagus kõigile. Võib-olla järgmisel aastal on võimalus juba 5000–6000 inimesel, mine sa tea!


@media only screen and (min-width: 981px) {
.et_pb_column .et_pb_gallery_0 .et_pb_gallery_item {
margin: 0 !important;
width: 33.333333333333% !important;
clear: none !important;
}
.et_pb_column .et_pb_gallery_0 .et_pb_gallery_item:nth-of-type(3n+1) {
clear: both !important;
}
}

/* Center titles */
.et_pb_column .et_pb_gallery_0 .et_pb_gallery_item.et_pb_grid_item .et_pb_gallery_title {
text-align: left;
}

/* Image fit */
.et_pb_gallery_item.et_pb_grid_item .et_pb_gallery_image img {
object-fit: initial !important;
}