Kellel on aastavahetuse plaanid veel tegemata, siis siit saab ideid! Portaali kultuur.info toimetus on kokku pannud valiku aastavahetusel toimuvatest erinevatest pidudest. Leidub nii glamuuri ja pidulikkust kui ka lusti ja rõõmu!   

Estonia ball
Rahvusooper Estonia (Estonia pst. 4, Tallinn)
Klassikaline Estonia ball kutsub külalisi tantsima valsikuninga Straussi muusika järgi Rahvusooper Estonia orkestri saatel, nautima vaimukat galalavastust ning aastavahetuse pidulikku õhkkonda. Õhtule annavad hoogu DJ Katrin Pärna disko ja ansambel Swingers.

Aastavahetuse gala Tallinna Teletornis
Tallinna Teletorn (Kloostrimetsa tee 58a, Tallinn)
Sel aastal on võimalus aastat vahetada 175 meetri kõrgusel maapinnast! Tallinna teletornis pakutakse rikkalikku 6-käigulist õhtusööki ning kontsertprogrammi koos eksklusiivse vaatega pealinna ilutulestikumaratonile.

Aastavahetus kohvikus Wabadus
Kohvik-restoran Wabadus (Vabaduse väljak 10, Tallinn)
Mõnus pidu, kus külalistele lubatakse diskot (Kaarel Nõmmik ja Mattias Naan), stand up komöödiat (Fopaa), tujurikkujat, bingot, viktoriini, õnneloosi ja rikkalikku õhtusööki.

Aastavahetus Erinevate Tubade Klubis
Erinevate Tubade Klubi (Telliskivi 60a, Tallinn)
Erinevate Tubade Klubis võetakse uus aasta vastu meelelahutusliku eriprogrammi, panoraamvaate ning hiphopkolletiivi Gorõ Lanaga. Nemad lubavad, et aasta ärasaatmine ei kujune kurvastavaks sündmuseks!

Aastavahetuspidu “Viva Vabank”
Klubi Vabank (Harju 13, Tallinn)
“Suurest Gatsbyst” (“The Great Gatsby”) inspireeritud kavaga esineb Nele-Liis Vaiksoo. Glamuurselt kihiseval aastavahetuspeol lennutatakse uue aasta soovid taevasse koos šampanjakorkidega. Seejärel jätkub pidu varaste hommikutundideni parimate klubihittide saatel kõigis kolmes saalis.

Aastavahetuse pidu Sakala Keskuses
Sakala Keskus (Tallinna tn 5, Viljandi)
Laval on Robin Juhkental & The Big Bangers ning Fat Fret. Alates kella 23-st on avatud ladina rütmidega diskosaal, kus plaate keerutavad DJ Daysleeper ja DJ Smaddy. Õhtusöögilaua katab restoran-kohvik Harmoonia.

Vanemuise aastalõpuball
Teater Vanemuine (suur maja, Vanemuise 6,
ja väike maja, Vanemuise 45a, Tartu)
Teater Vanemuine korraldab Tartu uhkeima vana aasta ärasaatmispeo 30. detsembril ühel ajal nii Vanemuise teatris kui ka kontserdimajas. Ball pakub võimalust nautida Vanemuise artistide ja külaliste esinemisi ning hoogsate valsiviiside saatel jalga keerutada. Teiste seas astuvad üles Gerli Padar ja Vaiko Eplik.

Ossivaba aastavahetus lokaalis Naiiv
Kultuuribaar Naiiv (Vallikraavi 6, Tartu)
Ürituse peamine motiiv on pidada aastavahetust koos hea muusika ning ägedate ja sõbralike inimestega. Selleks, et peole sisse pääseda, on lisaks piletile tarvis ka salasõna, mis avaldatakse vahetult enne üritust (vt. siit). Muusikat mängivad Naiivi sõbrad.

Aastavahetus Ammende Villas
Ammende Villa (Mere pst 7, Pärnu)
Villa Ammende kutsub tähistama mõnusalt elegantset aastavahetust. Restoran pakub talviseid maitseelamusi ning jalga saab keerutada live-bändi saatel.

Pärnu Jahtklubi aastavahetuse pidu “Sein on ees”
Pärnu Jahtklubi (Lossi 6, Pärnu)
Pärnu Jahtklubi pakub aastavahetusel 80-ndate retropidu. Üheks õhtuks on Pärnu Jahtklubist saanud 80-ndate kino- ja diskosaal, kus peaosa mängib Juss Haasma. Parima elamuse saamiseks soovitatakse riietuda mõneks ajastu filmiklassika karakteriks.

Aastalõpupidu Põltsamaa Kultuurikeskuses
Põltsamaa Kultuurikeskus (Kuperjanovi 1, Põltsamaa)
Põltsamaa kutsub aastalõppu tähistama kohalikku kultuurikeskusesse koos ansambliga Vanaviisi. Üles astub ka Tantsukooli Shate show-tantsutrupp.

Aastalõpupidu Põlvas
Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus (Kesk tn 15, Põlva)
Põlvas toimub aastavahetuspidu juba 30. detsembril. Tantsuks mängib ansambel Hellad Velled, meeleolu loovad Rolf Roosalu, Sissy & tantsutrupp Grandis. Õhtut juhib Henrik Normann. Keskkööl muidugi ka ilutulestik.

Suurem valik üritusi leidub portaalis kultuur.info!