Hoolivusteemaline lühifilmivõistlus ootab noorte (vanuses 15–19 a, 8.–12. klass) tiimitööna valminud filme üldinimlikel teemadel nagu sõprus, hoolivus, kaastunne, mõistmine ja vastastikune austus. Parimad võivad oodata uhkeid auhindu ning sõitu rahvusvahelistele lühifilmifestivalidele Viinis ja Tamperes.

Lühifilme (kestusega kuni 4 minutit) oodatakse noori tegema vähemalt 3-liikmeliste tiimidena. Igal tiimil on kontaktisik – õpetaja või huvijuht. Üks õpilane võib osaleda ainult ühes tiimis ja tiim võib esitada ainult ühe filmi. Ühest koolist osalevate võistkondade arv ei ole piiratud. Tiim ei pea koosnema ühe kooli õpilastest, väga oodatud on, et koos töötaksid erineva tausta ja emakeelega õpilased.

Valminud filmidest valib žürii 15 parimat filmiprogrammi “2Care”. Programm esilinastub ja võitjad kuulutatakse välja 25. novembril 2017 Pimedate Ööde filmifestivali (PÖFF) laste- ja noortefilmide alafestivalil “Just Film”.

Kahe parema filmi meeskondi autasustatakse reisidega maailma tipptasemel lühifilmifestivalidele Viinis ja Tamperes. Kolm paremat meeskonda saavad ka harukordse võimaluse osaleda PÖFF-il filmitegijatena!

Filmide valmimise tähtaeg on 28. oktoober 2017.

Osalemiseks palutakse saata meiliaadressile register@2care.ee osaleva meeskonna info: kooli nimi, meeskonna koordinaatori ja osalejate nimed ja kontaktmeilid. Kõigil osalejatel palutakse lisada end Facebooki infogruppi: www.facebook.com/groups/2care.

Valmis filmid palutakse saata aadressile filmid@2care.ee mitte varem kui 21. oktoobril ja hiljemalt 28. oktoobriks.
Filmide saatmiseks on soovitatav kasutada tasuta andmeedastuse platvorme Wetransfer või Myairbridge.