Kas olete kuulnud legendaarsest Narva underground-klubist Ro-Rost? Kui ei, siis tulge osa saama Tallinn Music Weeki eriprogrammist, kus esitletakse septembris toimuvat muusikafestivali “Station Narva”!

Laupäeval, 7. aprillil kell 18:30 avatakse Telliskivi Loomelinnakus Sveta baaris lava Station Narva & Art Club Ro-Ro. Seal saab tutvuda venekeelsesse underground’i kuuluvate noorte (ja enam mitte nii noorte) esinejatega.

Noor Narva räppar MC Propazha on Eesti hiphopiskenes tuntud tegelane. Kell 19:30 avab ta “Station Narva” kontserdiga, esitades eksperimentaalseid kompositsioone.

Hiphop annab järje üle alternatiivsele rock’ile. Kell 20:25 saab kuulda AveNova electro-rock’i stiilis katsetusi. AveNova nimi tundub kuidagi tuttav, kas pole? Tegemist on legendaarse Narva rock-ansambli AveNue uue projektiga.

Kell 21:20 tuleb lavale psühhedeelne Wooden Whales. Murmanski noored demonstreerivad oskuslikult dream pop’i, on nii jalustrabavaid rütme kui ka põhjamaist veetlust.

Kell 22:15 astub publiku ette Anton Sevidov, kes on eduka vene elektrobändi Tesla Boy eestvedaja. Kontserdil esitab ta värsket materjali oma sooloalbumilt.

Keskööl esineb “Station Narva” laval post-punk-bänd Junk Riot. Tallinna noormehed esitavad publikule new wave’ist mõjutatud lugusid oma uuelt albumilt “Kasutu noorus” (“Бесполезная молодость”).

“Station Narva” programmi lõpetab ekstsentriline disco-punk-bänd Wet Red Venemaalt. Huvitav segu synth-pop’ist ja glam rock’ist post-punk’i kastmes paneb underground-õhtule hiilgava punkti.

Lisainfot vaata Tallinn Music Weeki veebilehelt!