Tallinn Music Week on rahvusvaheline sündmus, kuhu püüavad osalema jõuda maailma eri paigust pärit muusikud ja külalised. Sel aastal saab publik Tallinna erinevates kontserdipaikades paljude teiste seas kuulata ka 25 artisti Venemaalt, Ukrainast ja Valgevenest. Mõni Eesti bändki teeb venekeelse etteaste.

Ivan Dorn, Vene Kultuurikeskus

6. aprill kl 21:30–23:00

Ukrainlane Ivan Dorn on veidralt ainulaadne laulja, DJ ja produtsent. Kui Ivan Dorn andis 2011. aastal välja oma debüütalbumi “CO’N’DORN”, mis sisaldas üllatavalt värskeid ja kaasahaaravaid pophitte, sai temast pea üleöö sensatsioon. Tema muusikat hakati mängima kõige peenematel pidudel ja ta leidis tee hipsteritest noorukite südamesse. Tallinn Music Weekil esitleb Ivan Dorn oma ingliskeelset debüütalbumit “OTD (Open The Dorn)”, mis on salvestatud ja produtseeritud 2016. aastal Los Angeleses.

Cryptomarket, KuKu Klubi

6. ja 7. aprill kl 19:00

Reede ja laupäeva õhtul toimub KuKu Klubi elektrooniline action. Programmi nimi on paljulubav “Cryptomarket”. Vene muusikutest tuleb reedel lavale internetifenomen Мonetochka, esitades iroonilisi lugusid on- ja offline-elust, ning avangardistlik helimeister Aleksei Taruts. Laupäeval on kavas kohtumine Katja Shilonosova eksperimentaalse ambient-projekti Kate NV, Peterburi crypto-duo Tema Kresta ja art-rock-bändiga Spasibo.

Sündmus Facebookis: 1. päev, 2. päev

Manka Boutique Pop Festival Night, Klubi PATT

7. aprill kl 18:00–02:00

Indie-muusika festivalil “Manka Boutique” on oma lava klubis PATT. Seal esinevad kuulsad vene indie-rocker’id bändist Kurara ja noored valgevene bändid: punk-rock-kollektiiv Petlia Pristrastiya ja eksperimentaalne Soyuz, kelle debüüt-EP ilmus 26. septembril 2017 Masterskaya plaadifirmalt. Lavale tuleb ka Eesti bänd Nebo-Zemlya.

Sündmus Facebookis

Svjata Vatra, Vaba Lava

7. aprill kl 00:30

Eesti-Ukraina pärimusmuusikakollektiivi Svjata Vatra kontsert lõpetab sündmuse Viljandi Folk Music Festival Night. Torupillid, parmupill, vikat ja käre hääl loovad arhailise, paganliku atmosfääri, tromboonihelid lisavad pidulikku meeleolu.

Katja Adrikova, Klubi HALL

8. aprill kl 7:00, 14:00

Klubi HALL esitleb maratonprogrammi HALL Opening Day 2 & 3: Downwards 25 Years. Laupäeva öösel kella 11-st kuni pühapäeva õhtul kl 8-ni tulevad lavale 14 DJ-d, kelle seas astub kahel korral üles Katja Adrikova Eestist. Katja on DJ, kes esindab peosarja “Mürk” ning on Eesti põrandaalustes tehnoringkondades tuntud oma hüpnootiliste mix’ide poolest .

Sündmus Facebookis

Vaata lisaks TMW eriprogrammide ja osasündmuste valikut kultuur.info-st!