14.–16. augustini toimub Helsingis taaskord siinse piirkonna suurim muusikafestival „Flow“. Kultuur.info toimetusel on hea meel saata festivalile muusikahuviline, kes saab enda käsutusse kolme päeva passi ja laevapiletid ning kes on pärast sündmuse külastamist valmis jagama oma elamusi ja muljeid kultuur.info blogis.

Eestimaalastegi seas populaarse Helsingi linnafestivali tänavuse aasta programmis on kirjas sellised bändid nagu Beck (US), Belle and Sebastian (UK), Róisín Murphy (IE), Florence +The Machine (UK), Major Lazer (US), Alt-J (UK), Flying Lotus (US), Todd Terje live (NO), Run The Jewels (US), Future Islands (US) ning Foxygen (US). Lisaks muusikale segunevad „Flow“ festivalil kunst, disain, filmid, loengud ja erinevate riikide toidukultuur. Tutvu festivali ja programmiga lähemalt siin – https://www.flowfestival.com/en/!

Kirjuta aadressile kultuur.info@estinst.ee, kes oled, kust tuled ja miks just sina sobiksid kultuur.info reporteriks. E-maili teemaks märgi palun „Tahan Flow’le“. Avaldusi ootame kuni 13. juulini 2015.

2014. aasta sügisel valmis kultuur.info portaalil kultuuriblogi, kuhu arvamuslugude kirjutajaid valiti läbi avaliku konkursi. Tänaseks on blogis eesti, inglise ja vene keeles avaldatud juba üle 80 artikli.